سال 1398 تصمیم گرفتم برای اتاق خودم یه تلفن بیسیم بخرم. از برندهای مختلف و کیفیتشون و امکاناتشون هیچ اطلاعی نداشتم و فقط دنبال یه تلفن بیسیم ارزان پاناسونیک میگشتم. . دل رو به دریا زدم و رفتم خیابان لاله زار تهران که بورس تلفن بیسیم و تلفن ثابت بودش. بعد از اینکه کلی گشتم یه مدل ساده با قیمت مناسب پیدا کردم. اما باز هم نسبت به اصل بودن یا ارزان بودن قیمتش دو دل بودم. تصمیم گرفتم برگردم خانه و توی اینترنت هم سرچ کنم تا اطلاعات دقیقتری پیدا کنم. بعد از کلی جستجو توی سایت های مختلف یک سایت پیدا کردم که مشخصات فنی انواع تلفن هارو نوشته بود. از مدل 1611 پاناسونیک خوشم اومده بود و میخواستم قیمت تلفن بیسیم KX-TG1611 پاناسونیک رو در بیارم. بعد از کلی جستجو یه سایت پیدا کردم که قیمتش نسبت به سایت های دیگه مناسبتر بود و بهشون زنگ زدم. تیم فروش این سایت با صبر و حوصله به تمام  سوالاتم پاسخ دادن و تصمیم گرفتم از خودشون خریدم رو انجام بدم. داخل این سایت بود که به خرید تلفن بیسیم KX-TG1611 پاناسونیک اقدام کردم و الان از خریدم کاملا راضی هستم. پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید تلفن بیسیم دارید حتما به سایتشون سر بزنید چون منکه از خریدم کاملا راضی هستم. آدرس سایتشون رو براتون میزارم یه سر برید داخلش. فروشگاه اینترنتی تلفن 98

قیمت خرید و فروش تلفن بیسیم مدل KX-TG1611 پاناسونیک

تلفن ,بیسیم ,سایت ,یه ,پاناسونیک ,رو ,تلفن بیسیم ,tg1611 پاناسونیک ,kx tg1611 ,پیدا کردم ,بعد از

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد لینک کانال تئاتر شهر کرج پورتال جامع صبا ایران مینی کامپیوتر azmayesh-khani13 مدرسه راهنمایی روح الله دشت مرغاب اریا مقاله زمین آسمانی nargoon
دزدگ